İstanbul 20 milyona yaklaşak nüfusuyla çok yoğun bir şehirdir. İstanbul içinde bir ilçeden diğer ilçeye her türlü nakliyat ve taşımacılık hizmetinde en uygun fiyatlar Evtur Taşımacılık’ta! Evtur Nakliye İstanbul içi parça eşya taşıma, yük taşıma, eşya taşıma ve evden eve nakliyat hizmetlerinde express nakliyat hizmetiyle sizlere hızlı ve ekonomik fiyatlar sunuyor.

İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul’da çeşitli sebeplerle evini değiştirmek isteyenler için kafalarında oluşan en büyük soru işareti eşyaların nasıl taşınacağıdır. Çünkü birçoğumuzun daha önceden de tecrübe ettiği gibi bir evden diğer eve eşya taşırken eşyalarımız mutlaka zarar görmüştür. Ancak Evtur nakliye asansörlü araçları, demontaj & ambalaj hizmetiyle ve nakliyat sigortası ile sizi ve eşyalarınızı güvence altına almaktadır. İstanbul’da evden eve nakliyatta çalıştırdığımız kalifiye elemanlarla eşyalarınız dikkatlice yüklenmekte ve boşaltılmaktadır.

İstanbul evden eve nakliyat fiyatları:

Kamyonet: 700 TL

Kamyon: 1800 TL

Tır: 2500 TL

Evden eve nakliyatta asansörlü araçlar neden önemli?

Çünkü eşyaların büyük bölümü merdivenlerden indirip bindirirken zarar görmektedir. Her binanın merdiven genişliği aynı olmadığı için büyük hacimdeki eşyalarınız merdivenlerden inip çıkartılırken duvarlara ve korkuluklara istemeden de olsa çarpmaktadır. Ayrıca bu iş daha zahmetli ve zaman alıcıdır. Bu nedenle maliyetleri arttırır. Normalde insanlarda asansörlü araçla nakliye daha pahalı gibi bir algı oluşsa da aslında öyle değildir. Teknoloji hayatımızı kolaylaştırdıkça fiyatlar düşer. Ancak akaryakıt maliyetleri fiyatları doğrudan etkilemeketedir.

İstanbul Parça Eşya / Parsiyel Taşımacılık

Eğer fazla bir tır, kamyon ya da kamyoneti dolduracak kadar yük ve eşyanız yoksa parsiyel / parça eşya taşımacılık hizmeti sizin için uygun olabilir. Parça eşya taşıma adından da anlaşılacağı üzere farklı adreslerden parça parça toplanan yük ve eşyaların ilgili adreslere teslim edilmesiyle tamamlanan bir hizmettir.

Parça eşya taşıma hizmeti az miktarda yük nakli yaptırma ihtiyacı duyanlar için hem daha ekonomiktir hem de bulunmaz bir fırsattır. Çünkü az miktarda eşya için adresinize gelecek araca o araç tam dolsa da dolmasa normal şartlarda fazla ücret ödersiniz. Ancak parsiyel taşımacılık öyle değildir.

İstanbul parça eşya taşıma fiyatları yükün alınacağı ve teslim edileceği adrese, yükün miktarına ve aracın uygunluk durumuna göre değişmektedir. Bu nedenle ne fiyat bilgisini ancak telefonla öğrenebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir